web tasarım önemli midir

Web Tasarım Önemli Midir? (Şirketler İçin)

Web tasarım önemli midir? Şirketiniz için bir web sitesinin olması ve bu site ile müşteri potansiyelini artırmanız muhtemel bir gerçekliktir. Artık 2021 yılında daha çok dikkat edilmesi gereken bazı konular ve web tasarım trendleri de mevcut.

Fakat gelin şirketiniz için bir web sitesinin olması gerçekten önemli mi? Yoksa klasikleşmiş bir anlayış mı bunu detaylıca inceleyelim.

Öncelikle kısa bir hatırlatma yapmak isteriz AVEC Ajans Ankara web tasarım sektöründe 6 senedir kesintisiz hizmet veren ve müşterilerini %100 memnuniyet ile karşılayan bir reklam ve tasarım ajansıdır.
SEO nasıl yapılır? Google ADS reklam verme gibi diğer blog konularımızı da inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.

web tasarım önemli midir
web tasarım önemli midir

Web Sitesiz Şirket Olur mu? Web Tasarım Önemli Midir?

Sene bu gün 2021 ve artık web sitesiz şirket olur mu? Bizce olmaz ama yine de detaylarına inelim. Farkındayız ki pandemi ve sokağa çıkma yasakları en çok esnafları ve web sitesi bulunmayan şirketleri etkiledi.

Satışlarını ve pazarlama stratejilerini eskisi gibi planlayan bir çok şirket 2 senedir süregelen küresel krizden etkilendi.

Ve işin garip olan tarafı da şu ki web sitesi ve internet üzerinden olan sektörler kazançlarını katlayarak devam etti. Bazı yiyecek sektörü gibi sektörlerde web sitesi, harita reklamı olmayan şirketler batışın eşiğine gelirken bazıları ise diğer şirketlerin eksikliğinde kazançlarını 2-3 hatta 4 e katladılar.

Aslında sadece bu kadar kısa bir durumda bile anlayacağımız gibi artık web sitesiz şirketler büyük risk altında. Sizin için web tasarımın önemini buradan daha iyi anlıyoruz.

Web Sitesinin Faydaları Nelerdir?

Sitenizin faydaları saymakla bitmez. Ama bir kaç ufak faydasından da en göze çarpanlarını sizin için sıralayabiliriz.

Web Siteniz 7/24 Açık Dükkanınızdır!

Siz uyursunuz web siteniz uyumaz! Bu kadar net… Sizin siparişleri telefon ile alabileceğiniz saatler bellidir fakat web siteniz 24 saat boyunca siparişlerinizi alır ve listeler. Hiç bir zaman aksatma ve eksiltme yapmaz.

Hem de hızı ile dillere destandır. Gecenin yarısında verilen bir siparişi bile dakikalar içerisinde onayınıza sunar ve sabah o siparişi kargoya vermeniz için size bildirim gönderir.

Daha ne yapsın? Çay da demlesin mi :)…

Web Tasarım Müşterileriniz İçin Önemlidir!

Web siteniz milyonlarca müşteri potansiyeli olan kullanıcı arasından en doğru olanlarının ziyareti için tasarlanır.

Sizi en iyi yansıtacak ve ziyaretçilerinizi dinleyecek UI ve UX tasarımları ile zirvededir. Her zaman bir müşteri yapılan işleri görmek isteyecek ve bunun en pratik yolu web sitenizi ziyaretten geçecektir.

Web sitenizin galeri bölümüne giren bir ziyaretçi yaptığınız işlerden etkilenerek sizinle çalışmak isteyecek.

Web Siteniz Temizliğe İhtiyaç Duymaz 🙂

Hiç bir zaman temizliğe ihtiyaç duymayan bir dükkan hayal edin. Hem uygun fiyatlı hem de temizlik çalışanları yok! Düzenli temizliği ve toparlanmaya ihtiyacı olmaz.

Profesyonel web tasarımlarınızı tabii ki AVEC Ajans olarak bizler; yapıyor ve temizliğini tek tık ile hallediyoruz.

Gereksiz yorumları ve gereksiz her türlü içeriği engellemek bizim temel görevimizdir.

Binlerce insan ayakkabısı ile web sitenizin zeminine basacak fakat hiç iz bırakmayacaklar! Sadece alışveriş poşetleri hariç…

Web Sitemi Kime Yaptırmalıyım?

Güvenebileceğiniz ve her zaman sizin için en iyisini düşünecek bir firmaya ihtiyacınız vardır. AVEC Ajans sizin ve diğer tüm müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için çalışır.

Arama motorlarında, internette ve web aleminde Ankara’nın güvendiği web tasarım ajansı AVEC Ajans.

Web sitenizi bize yaptırarak gerçekten çok faydalı bir ihtiyaç olduğunu anlayabilirsiniz. Ve web tasarım önemli midir gerçekleri görürsünüz. Hemen arayın: 0312 327 14 02

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: