Dijital Ajans Reklam Hizmetleri Ankara

Dijital ajans ile Ankara reklam hizmeti alarak kurumsal kimlik, sosyal medya yönetimi, google reklam, görsel tasarım ihtiyaçlarınıza hemen çözüm bulun. 2021 yılına en uygun mobil dijital reklam stratejileri ile geçmişe takılı kalmayın.

Profesyonel web tasarım hizmeti, google reklam hizmeti, SEO hizmeti, sosyal medya hesap yönetim hizmetleri, kurumsal kimlik tasarımı, video reklam, görsel reklam… İnternet çağının sektörünüze getirdiği tüm ihtiyaç ve sorumlulukları için bir çözümümüz var.

Ankara en iyi dijital ajansları arasında olmamızın temel sebebi vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin yüksekliği ve garantili faturalı ve sözleşmeli iş yapıyor oluşumuzdur. Güler yüzlü hizmet prensibimizdir.

dijital reklam ajansı Ankara

AVEC Dijital Ajans Neler Yapar?

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ankara’da bulunan firmanız için çağın ihtiyacı olan kurumsal kimlik tasarımını yaparız.

Web sitenizi oluştururuz, içeriklerinizi hazırlarız, gönderi ve postlarınız için takvim oluştururuz, paylaşımlar yaparız. Arama motoru dostu ve kullanıcı odaklı kurumsal önizlemenizi en profesyonel şekilde oluştururuz.

Sosyal Medya Takvimi & Yönetimi

Her gün ne paylaşacağım diye düşünmekten işinize zaman ayıramıyorsanız bizimle çalışmak size artı katacaktır.

Sosyal medya hesaplarınıza özel olarak içeriklerinizi, görsellerinizi ve sosyal medya reklamlarınızı oluşturuyoruz. Sosyal medya içerik takviminizi oluşturup her gün paylaşacağınız içerikleri ve saatlerini detaylandırıyoruz.

Web Site Tasarımı

Ankara web tasarım ajansı olarak dijital ajans için webdeki çözümünüzü kısa yoldan sunuyoruz.

Size gereken web çözümlerini belirliyor, görsel, makale, site tasarımları ile sektörünüzde rakiplerinizden ayrılmanızı sağlıyoruz. Tam profesyonel hizmet için her zaman çaba gösteririz.

Google Reklam Hizmeti

Google reklam hizmeti alarak sadece 72 saatte Google internet aramalarında en üst sıralara yükselin.

İnternet reklamcılığı en büyük iş potansiyeli olan müşterilerinizin sizi bulmasını sağlar. Geç kaldığı için günde onlarca müşteriyi kaçıranlardan olmayın. Profesyonel reklamlarınızı oluşturalım.

Görsel Tasarımı Oluşturma

Logo tasarımı, banner tasarımı, broşür ve kartvizit tasarımı, dijital tasarımlar oluşturarak potansiyelinizi gösterelim.

Ankara’da klasikleşmiş tasarımlar ya da basit hazır logolar ile zaman kaybetmeyin. Sizi diğerlerinden ayıran akılda kalmanızı sağlayacak görsel tasarımları biz oluşturalım.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Ajansı

Adım adım SEO çalışmanızı en doğru prensipler ile yapalım. Temel düzeyden profesyonel düzeye ince ince işleyelim.

Ankara dijital ajans yazan müşterilerimizin bizi bulduğu gibi siz de arama motorları tarafından bulunur olun. (Yaani, Yandex, Bing, Yahoo, Google vb.) En iddialı rakiplerinizi analiz ile başlayalım.

Ankara Dijital Ajans Müşterisi Güveniyor!

ankara dijital ajans
ankara dijital ajans

Senelerin vermiş olduğu güvenilir AVEC Ajans profili ile bir çok sektörde çok çok farklı firmalara hizmetler verdik. Verdiğimiz hizmetlerde her zaman bir dijital ajans için olabilecek en iyi davranış biçimini görev edindik.

Kalıp olarak kendimiz müşteri memnuniyetini ve güvenilir hizmet çalışanı profilinde olmayı seçtik. Ankara bizlere güveniyor. Biz de kendimize güveniyoruz. Dijital platformların hızla yükselişine bizim müşterilerimiz her zaman hazır!

Video platformlarında, görsel içeriklerde, %100 SEO uyumlu ve akıcı makalelerde ve diğer tüm alanlarda çağın trendlerinden geri kalmak  yok!

Akılda kalıcı, unutulması zor bir marka yaratmak için dijital gücü elinde tutmak gerektiğini müşterilerimiz kavrıyor ve bizi aradıklarında her zaman güler yüz ile karşılaşacaklarını çok iyi biliyorlar. Ankara dijital reklam ajansı profilimizi eksiksiz ve güven ile oluşturduk.

İnternet aramalarında en üst sıralarda  yer alıyor oluşumuz müşterilerimizden gelen referans bağlantıları ve ortak şirketlerimizin bize olan bağlılıklarındandır.

Dijital Ajans Görevleri Nelerdir?

Bir dijital ajansın müşterisine sunması gereken şeyler vardır. Görevi olarak müşterisinin döneme bağlı ihtiyaçlarını tespit etmeli ve çözümünü kalıcı ve aynı zamanda dönemsel geçici çözümler ile taçlandırmalıdır.

Müşterinin ihtiyacına göre kurumsal web site tasarımı, google reklam hesabı yönetimi, sosyal medya içerik editörlüğü, logo ve kurumsal kimlik tasarımı gibi çok farklı alanlarda hizmet vermelidir.

Her türlü teknik ve tasarım konularında müşterilerini sürekli olarak bilgilendirmeli ve bu bilgiler dahilinde etkiletişimlerini de güçlendirmelidir. Müşteri odaklı ve ikincil merkezli çalışmalıdır. Güvenilir ve her zaman zamanında işini teslim eden ajansları müşterileri daha fazla ikinci kez tercih ederler. AVEC Ajans farkı da bundan kaynaklanıyor.

ankara reklam ajansı görevleri

Dijital Ajans Farkı Nedir? Neden Dijitalizm?

mobil reklam örneği
mobil reklam örneği

Geleneksel reklam ajansı türlerine göre dijitalizmin en temel farkı milyonlarca insanı bir araya getirebilen yapısıdır. Pazar yerleri ve hizmet verenler birbirine çok yaklaşmış durumda. Tabii ki bu duruma ek olarak müşteriler de saniyede binlerce tıklama ile hizmet alma derdindeler. Gerek bilgi almak gerek etkileşim almak gerekse de hizmet almak isteyen milyonlarca insan aynı noktada toplanmış durumda.

Günümüzde broşür, kartvizit, defter, kitap büyük ölçüde şekil değiştirdi ve artık ağır cilt cilt kitapların yerini sadece tek sayfalık kitaplar aldı.

Evet o tek sayfalık kitapların ismi telefon! Bir kaydırma hareketi ile milyarlarca sayfa arasında gezinebilme imkanı sunan telefonlarımız aynı zamanda mobil reklamlar ile donatılmaya fazlasıyla hazır durumdalar.

Tüm bu şartlarda geleneksel reklamın yanı sıra özellikle dijitale yönelen bir çok firma aldıkları verimin yüksekliğini gördüğünden asıl tercih dijital olmaya başlamıştır. Sizler için önereceğimiz reklam tipi ise çift taraflı olmasıdır.

Dijital reklam ile (SEO, ADS, Sosyal Medya, Blog, Forum vb.) geleneksel reklamı birlikte tercih etmeniz olacaktır.

Ankara’da 6 senedir vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde dijital reklamın ayrıcalıklarını ve dijital ajans olmanın ekstralarını her zaman yaşadık ve oturduğu yerden binlerce müşteri kazanan, binlerce alışveriş yapan, binlerce satış yapan müşterilerimizin olması da bunun bir yansımasıdır.

Dijital Reklam Avantajları & Olumlu Yönleri

Dijital  reklamın avantajları say say bitmemekle birlikte ucuz ve fiyat performans açısından çok kazançlı olmasıyla en çok tercih edilen reklam türleridir.

Kurumsal profilinizi oluştururken de unutmamalısınız ki en az bir müşteri bile sizin web adresinizi kesinlikle görmek isteyecektir.

Sizlerin müşterilerinize güven vermesi açısından kesinlikle şart olan dijital reklamın ve dijital kimliğin olumlu yönlerinden biraz bahsedelim.

Olumlu Yönleri

  • Yayılıma ihtiyaç duymadan sadece bir tıklama kadar uzağınızdadır.
    Hiç bir müşteriye tek tek ulaşıp zaman harcamanız için bir sebep yoktur. Dijital ajansımız sizin için her müşteriye özelleştirilmiş reklam çözümleri ile oturduğunuz yerden ulaşım imkanı sunacaktır.
  • 10 – 100 – 1000 değil 10 binlerce müşterinizi ziyaret etme imkanınız olur.
    Müşteri potansiyeli bulunan her hedef kitlenize imkan bulduğumuz her anda reklamınızı hatırlatır ve sizden hizmet almaları için bir yol sunarız.
  • Pazar kitlesi çok geniştir.
    Ana caddede bulunan dükkanınıza göre katlarca fazla bir pazara mevcuttur. Bir ahtapot edası ile dört bir bölgenizi çevreler ve çok daha fazla müşteriye ulaşma imkanı sunar.

Kimlerin İhtiyacı Var?

dijitale ihtiyaç duyan sektörler
dijitale ihtiyaç duyan sektörler

Restorantlardan cafelere, halı yıkama firmalarından petrol ofislerine aklınıza gelebilecek her türlü sektör için ihtiyaç duyulan bir hizmet türüdür.

Vinç, oto kiralama, kuaför, fotoğrafçı, market, çilingir, tesisatçı ya da diğer tüm sektörlerde onlarca firma rekabet içerisinde dijitalin onlara katacağı artılardan faydalanmaya çalışıyorlar.

Siz de 0312 327 14 02 nolu telefonumuzu arayarak kaliteli hizmet standartları ile dijitalizm çağındaki konvoya yetişebilirsiniz.

Dijital Ajans ve Firmalar Ankara Hemen Arayın

En uygun fiyatlardan profesyonel ve kurumsal hizmet almak için Ankara’da bulunan firmamızı hemen ziyaret edin. Sayfanın en alt kısmından telefon numaralarımızdan ya da adresimizi ziyaret yolu ile hizmet talep edebilirsiniz.

Hemen Bir Uzmanla Görüşün

Garantili, Faturalı ve Sözleşmeli hizmet politikalarımız ile kendinizi güvende ve güvence altında hissedersiniz. Dijital ajans arayışınıza hemen bir son verelim.

%d blogcu bunu beğendi: